دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

عربی:

آزمون دوره های غیرحضوری کارکنان شهرداری قزوین برگزار شد

جعفر عربی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری آزمون دوره‌های غیرحضوری کارکنان شهرداری قزوین در آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، عربی گفت: این آزمون طی 3 روز کاری و با حضور هزار نفر از کارکنان شهرداری قزوین برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین افزود: آزمون دوره‌های غیرحضوری در شش نوبت با عناوینی همچون اصول گزارش‌نویسی و خلاصه‌سازی مکاتبات اداری، اخلاق حرفه‌ای در سازمان، تکریم ارباب‌رجوع، آئین نگارش و مکاتبات اداری برگزار شد.

عربی هدف از برگزاری این آزمون را دانش‌افزایی و ارتقاء سطح کارکنان شاغل در شهرداری قزوین عنوان کرد و تصریح کرد: مجموعه آزمون‌های دوره‌های غیرحضوری با رویکرد برقراری ارتباط مؤثر کارکنان به‌منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون از سوی حوزه آموزش و توانمندسازی کارکنان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری و با همکاری مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری قزوین مدیریت و برگزار شد و در صورت قبولی شرکت‌کنندگان در آزمون، موفق به دریافت گواهینامه آموزشی می‌شوند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط