دوشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۲

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد؛

استقبال تاکسیرانان قزوینی از باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از استقبال خوب تاکسیرانان و خانواده های آنان از باشگاه ورزشی سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ اسماعیل عرشیان افزود: با توجه به اهمیت ورزش در سلامتی و شادابی تاکسیرانان زحمتکش، سازمان تاکسیرانی اقدام به راه اندازی باشگاه ویژه تاکسیرانان و خانواده های آنان کرده و این باشگاه با دارا بودن تجهیزات پیشرفته ورزشی و مربیان مجرب و کارآزموده، در طول سال در خدمت خانواده ناوگان بزرگسازمان تاکسیرانی است.

 وی ادامه داد: طبق برنامه تنظیم شده، استفاده از این باشگاه ورزشی که در طبقه پایین سازمان تاکسیرانی قرار دارد، روزهای فرد، از ساعت 9 و 15 دقیقه تا 11 و 30 دقیقه مخصوص بانوان و روزهای زوج، از ساعت 19 و 30 دقیقه تا 22 شب ویژه آقایان است و یک مربی خانم و یک مربی آقا نیز در آن به آموزش و تمرین دادن تاکسیرانان اشتغال دارند.

وی در خاتمه یادآور شد: با توجه به این که تاکسیرانی جزو مشاغل سخت است، تلاش سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین همواره بر این است که شرایط لازم برای فعالیت بهتر و عملکرد مطلوب تاکسیرانان را فراهم کند تا آنان نیز بتوانند خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط