چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۴

جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین:

علایم گذاری برخی از معابر سطح شهر قزوین انجام شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از علایم گذاری برخی از معابر شهر در ناحیه مینودر، محله ملاصدرا و خیابان پیروزی در شهریورماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ سعید جهانگیری افزود: وجود علایم ترافیکی در معابر سطح شهر در انتظام بخشی تردد خودروها و کنترل ترافیک عبوری از معابر نقش مهمی ایفا می کند.

وی عنوان کرد: با توجه به این نقش مهم علایم ترافیکی، یکی از مأموریت های سازمان حمل و نقل وترافیک علایم گذاری معابر بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: بر اساس نتایج بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان، علایم گذاری برخی از معابر ناحیه شهری مینودر، خیابان های ملاصدرا و پیروزی ضرورت داشت.

جهانگیری گفت: بر این اساس پروژه علایم گذاری معابر مذکور در دستورکار سازمان قرار گرفته است که عملیات اجرایی آن از شهریورماه سال جاری آغاز می شود.

وی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه تابلوها و تجهیزات ترافیکی که در حوزه حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد، هزینه زیادی به مجموعه مدیریت شهری تحمیل می کند از شهروندان  تقاضا داریم در نگهداری از این تجهیزات مساعدت لازم را با سازمان حمل و نقل و ترافیک داشته باشند.


پایان پیام

تصاویر مرتبط