یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۱۱

جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین :

مناسب سازی مقابل درب ورودی ورزشگاه هلال احمر انجام شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: مناسب سازی مقابل درب ورودی ورزشگاه هلال احمر به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد عابران پیاده به ویژه مراجعه کنندگان به ورزشگاه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ سعید جهانگیری افزود:  معابر و گذرگاه های سطح شهر به صورت مستمر مورد بازبینی قرار می گیرد تا در صورت نیاز پروژه های مناسب سازی و ایمنی سازی برای آن ها اجرا شود.

وی عنوان کرد:  اجرای پروژه های ایمن سازی و مناسب سازی در تردد عابران پیاده از معابر و افزایش ضریب ایمنی تردد آنان نقش مهمی داشته و به دلیل اهمیت موضوع هر ساله  بخشی از اعتبارات سازمان به اجرای این قبیل پروژه ها اختصاص می یابد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد:  با توجه به نیازسنجی صورت گرفته مناسب سازی مقابل درب ورودی ورزشگاه هلال احمر در دستورکار سازمان قرار گرفت و به دلیل تردد زیاد عابران پیاده در سریع ترین زمان ممکن انجام شد.

جهانگیری خاطرنشان کرد:  پروژه های مناسب سازی برای مکان هایی که تردد شهروندان بیش از سایر مکان ها است از جمله بوستان ها و باشگاه های ورزشی از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و با اولویت اجرا می شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط