پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۰۱

جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خبر داد؛

اجرای نمایش با موضوع جنگ ترافیکی در بوستان توحید

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین از اجرای نمایش با موضوع جنگ ترافیکی به منظور ارتقا سطح فرهنگ ترافیک شهروندان در بوستان توحید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ سعید جهانگیری افزود:فرهنگ سازی در زمینه ارتقا سطح آگاهی عمومی شهروندان در حوزه ترافیکی یکی از دستورکارهای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین به شمار می رود.

وی عنوان کرد: یکی از اقداماتی که در این زمینه انجام می شود اجرای برنامه های فرهنگی از قبیل نمایش و تئاتر است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد:به این منظور اجرای نمایش با موضوع جنگ ترافیکی در بوستان توحید را داشتیم که با استقبال خوبی از سوی شهروندان روبرو شد.

جهانگیری گفت: با توجه به استقبال خوب شهروندان سعی داریم این قبیل اجرای برنامه ها را افزایش داده و از این طریق مضامین ترافیکی را به اقشار مختلف مردم جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان که شهروندان آینده این شهر به شمار می روند، آموزش دهیم.

وی با اشاره به ادامه دار بودن اجرای تئاتر در بوستان های سطح شهر خاطرنشان کرد: سازمان حمل و نقل و ترافیک  شهرداری قزوین در نظر دارد در ایام تعطیلات تابستان و نزدیک شدن هفته فرهنگی قزوین با اجرای نمایش هایی با مضمون ترافیک، آموزش های لازم در این حوزه را به شهروندان عزیز ارائه دهد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین یادآور شد: امید است با اجرای این قبیل برنامه ها بتوانیم در ارتقا سطح  فرهنگ ترافیکی شهروندان گام های موثری برداریم.

پایان پیام

 

 

تصاویر مرتبط