یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۸

با حضور مسوولان استاني و شهري؛

کتاب عملکرد 5 ساله شهرداري قزوين با عنوان «خدمت ماندگار» رونمايي شد

کتاب عملکرد 5 ساله شهرداري قزوين و سازمان هاي وابسته با عنوان «خدمت ماندگار» با حضور استاندار قزوين، دادستان قزوين، محمدي نماينده مردم قزوين در مجلس، شهردار قزوين و رئيس و اعضاي شوراي اسلامي قزوين و ساير مسوولان استاني و شهري رونمايي شد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ کتاب عملکرد 5 ساله شهرداري قزوين با عنوان «خدمت ماندگار» در 350 صفحه و در 51 بخش شامل معاونت‌ها، سازمان‌ها و ادارات شهرداري قزوين تهيه و منتشر شده است.

بر اساس اين گزارش؛ در بخش ابتدايي کتاب خدمت ماندگار عملکرد 18 حوزه و اداره و 2 سازمان زيرمجموعه حوزه شهردار آمده و پس از آن به معرفي و ارائه عملکرد مناطق سه گانه شهرداري پرداخته شده است.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ در ادامه اين کتاب به معرفي و ارائه عملکرد 7 معاونت و 14 سازمان زير مجموعه اين معاونت‌ها و 5 اداره و حوزه زير مجموعه معاونت اداري و مالي پرداخته شده است.

اين کتاب در هزار و 500 نسخه منتشر شده است و در ارائه عملکرد معاونت‌ها، سازمان‌ها، ادارات و حوزه‌هاي مختلف شهرداري قزوين از متن‌هاي نوشتاري، عکس، نمودار، جدول، گرافيک و ... بهره‌گيري شده است.

گفتني است؛ 70 تن از کارشناسان روابط عمومي، عکاسان و نيروهاي بخش خصوصي در انتشار اين کتاب فعاليت داشته‌اند و به زودي نسخه الکترونيکي اين کتاب در قالب لوح فشرده در اختيار شهرداري‌هاي کشور و ديگر ادارات مرتبط، معاونت‌ها، سازمان‌ها و ادارات شهرداري قزوين قرار مي‌گيرد.

پايان پيام  

تصاویر مرتبط