یکشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۲۱

از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛

مراسم تجليل از ورزشکاران شهرداري قزوين و سازمان تابعه برگزار شد

از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛مراسم تجليل از ورزشکاران شهرداري قزوين و سازمان تابعه با حضور جمعي از اعضاي شوراي شهر و ورزشکاران در سالن بانو حضرت زهرا (س) سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ وزيري نژاد، مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين در اين مراسم گفت: شهرداري قزوين در 2 حوزه ورزش کارمندي و شهروندي فعاليت مي کند و در طول ساليان اخير اقدامات موثري در اين حوزه ورزش به ويژه ورزش شهروندي توسط شهرداري انجام شده است.

رسالت شهرداري قزوين توسعه ورزش هاي همگاني است

سعيد وزيري با بيان اين مطلب که رسالت اصلي شهرداري قزوين توسعه ورزش هاي همگاني است نه پرورش قهرمانان ورزشي و کسب مدال در سطح ملي و بين المللي،افزود: اقدامات بسيار خوبي در اين راستا برداشته شده است که از آن جمله مي توان به ايجاد رينگ سلامت در بوستان هاي شهري اشاره کرد.

وزيري نژاد اضافه کرد: امروز با راه اندازي بوستان هاي محلي – منطقه اي همراه با رينگ سلامت و  ايجاد يرساخت هاي مناسب در حوزه ورزش هاي همگاني به ويژه ورزش صبحگاهي،عصرگاهي،دوميداني ديگر کسي بهانه اي براي ورزش کردن در سطح شهر قزوين ندارد.

مديريت 33 مجموعه اختصاصي و مشارکتي ورزشي توسط شهرداري قزوين

وي در ادامه گفت:در حال حاضر 33 مجموعه ورزشي با 50 هزار متر مربع به صورت اختصاصي و مشارکتي توسط شهرداري مديريت مي شود که که پيست اسکيت سالن کوثر،چمن مصنوعي ميلاد،مجموعه ورزشي چوبيندر، مصلي، مرکز ژيمناستيک، زمين ورزشي هشت بهشت،سالن ورزشي شهيد رجايي، ?? قطعه زمين در مجموعه فرهنگي ورزشي شقايق، مجموعه ورزشي پارک شهدا، ساخت 10 سوله ورزشي با مشارکت سپاه،ايجاد بزرگترين مرکز تفريحي استان قزوين در بوستان باراجين با سرمايه گذاري مشارکتي با بخش خصوصي به ميزان 20 ميليارد تومان(مجموعه شهر بازي دالفک – دهکده طبيعت،سورتمه،پرش در ارتقاع،شليک به اهداف پروازي)، خانه شطرنج در بوستان ملت و ... از آن جمله است.

وزيري نژاد افتتاح ضلع شرقي جاده سلامت و آغاز عمليات ضلع غربي جاده سلامت(مسير دوچرخه‌سواري جاده باراجين) را از ديگر اقدامات شهرداري قزوين در حوزه ورزش برشمرد و گفت:ضلع غربي اين مسير ( سه کيلومتر رفت و سه کيلومتر برگشت) آغاز شده است که در آينده نزديک به بهره برداري خواهد رسيد تا فضاي بهتر و مطلوب تري براي فعاليت علاقمندان به ورزش ايجاد شود و بستر توسعه ورزش هاي همگاني نظير پياده روي و دوچرخه سواري در سطح شهر قزوين بيش از پيش فراهم گردد.

وي افزود:در بخش نرم افزاري نيز برنامه هاي متنوعي توسط شهرداري در سطح شهر قزوين اجرا شده است که برگزاري همايش پياده روي خانوادگي و اجراي بازي هاي بومي محلي و ... از آن جمله است.

اين مسئول خاطرنشان کرد:در حوزه ورزش کارمندي نيز شهرداري قزوين تلاش کرده است تا گام هاي خوبي را در جهت ارتقاي سطح سلامت کارمندان بردارد.

وزيري نژاد اظهار کرد:خوشبختانه کارمندان شهرداري قزوين با شرکت در مسابقات ورزشي موفق به کسب مدال در سطح استاني و ملي شده اند.

به گفته وي پتاسيل هاي بالاي در حوزه ورزش کارمندي شهرداري قزوين وجود دارد که اميدواريم با سياست هاي مناسب اعضاي کميته راهبردي ورزش شهرداري امسال شاهد اتفاقات خوبي در حوزه ورزش کارمندي باشيم.

راه اندازي شوراي راهبردي و اتاق فکر ورزش شهرداري قزوين

رمضاني،قائم مقام سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين نيز در اين مراسم از راه اندازي شوراي راهبردي و اتاق فکر ورزش در سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري خبر داد و گفت:سياست گذاري هاي مسير اصلي حوزه ورزش کارکنان ين شورا تحقق مي يابد.

مهدي رمضاني افزود: مسابقات جام رمضان سالجاري «فوتسال و واليبال آقايان و دارت و تيراندازي بانوان»در هفته پاياني ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وي اظهار کرد:مسابقات جام رمضان با  هدف ايجاد شادابي و نشاط در بين کارکنان شهرداري در دستور کار سازمان فرهنگي ورزشي قرار گرفته است.

گفتني است،در پايان مراسم  از ورزشکاران قهرمان مسابقات جام رمضان  و گراميداشت دهه فجر  سال 95 تجليل بعمل آمد.

 

تصاویر مرتبط