شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۶

از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛

مراسم تجليل از همراهان ششمين جشنواره ملي بازي و اسباب بازي برگزار شد

مراسم تجليل از همراهان ششمين جشنواره ملي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز با حضور جمعي از اعضاي شوراي شهر در سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ وزيري نژاد،مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري گفت: 500 نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم در برگزاري جشنواره ملي بازي و اسباب بازي با شهرداري همکاري داشتند و اگر همراهي و همدلي اين عزيزان نبود موفقيت امروز کسب نمي شد.

سعيد وزيري نژاد اظهار کرد: 150هزار نفر از ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز بازديد کردند که اين مهم در سايه همفکري و همياري شما همراهان و برنامه ريزي هاي مناسب صورت گرفته انجام شد.

وي خاطرنشان کرد:جشنواره ملي و بين المللي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز با جلب ?? درصدي رضايت مردم و بازديد کنندگان موجب تقويت نشاط فضاي استان و معرفي قزوين شد.

وزيري نژاد اظهار کرد: جذب گردشگر و معرفي ظرفيت هاي قزوين در سطح ملي يکي از دستاوردهاي مهم جشنواره ملي و بين المللي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز  است، بر اساس آمار ستاد اسکان نوروزي، آمار گردشگران نوروزي در سال 96، 20 درصد افزايش داشته که اين نتيجه اقدامات خوب مجموعه مديريت شهري است.

اين مسئول خاطرنشان کرد:به منظور معرفي ظرفيت‌ها و جاذبه‌هاي گردشگري قزوين کمپن «مقصد؛ قزوين» از سوي شهرداري قزوين راه‌اندازي شد که نصب 110 بيلبورد تبليغاتي در تهران، کرج و اتوبان‌هاي منتهي به قزوين به منظور دعوت از مردم براي بازديد از شهر تاريخي قزوين از جمله اقدامات کمپين «مقصد؛ قزوين» بود که به طور قطع نقش موثري در جذب گردشگر داشت.

وزيري نژاد افزود: ساخت ويدئو کليپ «هفت اثر، هفت هنرمند» به منظور معرفي شهر تاريخي قزوين در سطح ملي از ديگر اقدامات کمپين «مقصد؛ قزوين» بود، اين ويدئو کليپ بر روي اکثر سايت هاي پر بازديد ملي بار گذاري شد که  بيش از 10 ميليون بازديد کننده داشته است.

وي ساخت کليپ زيباي عليرضا قرباني در بناي تاريخي سعدالسلطنه و اجراي ارکستر سمفونيک تهران به رهبري شهرداد روحاني، برگزاري دومين جشنواره ملي عکس قزوين با حضور 63 عکاس از 23 استان کشور و ارائه تسهيلات حمل و نقل رايگان قزوين گردي براي مسافران نوروزي را از ديگر اقدامات کمپين «مقصد؛ قزوين» برشمرد.

اين مسئول از همراهان ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز خواست تا تجربيات و ايده هاي خود را جهت هر رشد و بالندي بيشتر قزوين به مجموعه مديريت شهري ارائه دهند.

وي خاطرنشان کرد:برگزاري برنامه هايي نظير جشنواره بازي و اسباب بازي و جشنواره روز قزوين نقش موثري در سطح  ارتقاي جايگاه قزوين در سطح ملي دارد، اميدواريم با برگزاري چنين برنامه هايي در سايه همدلي،همفکري و همراهي تمامي مسئولان استاني و شهروندان کهن شهر تاريخي قزوين را روز هاي پرشکوه گذشته برگردانيم.

وي افزود:جشنواره بازي و اسباب بازي امروزه تبديل به يک برند براي شهر قزوين شده است که با تلاش شوراي شهر، شهرداري قزوين و همراهي شما به اين مرحله رسيديم اميدواريم شوراي شهر جديد نيز در جهت حفظ اين برند تلاش کند و گام هاي مثبتي در اين مسير بردارد.

جذب سرمايه گذار در سايه جذب گردشگر اتفاق مي افتد

اين مسئول با بيان اين مطلب که جذب سرمايه گذار در سايه جذب گردشگر اتفاق مي افتد، گفت: سرمايه گذار زماني ورود پيدا مي کند که گردشگر وارد شهر قزوين شود، با ورود گردشگر به شهر نيازمند ساخت هتل و رستوران هاي شيک و مکان هاي تفريحي مي شويم که در اين زمان سرمايگذار ورود پيدا مي کند.

وزيري نژاد اظهار کرد:زماني که سرمايه گذار جذب شهر قزوين شود و حوزه سخت افزاري به بخش خصوصي واگذار گردد،شهرداري نيز در حوزه نرم افزار بيش از پيش به بحث تعمير و مرمت آثار تاريخي خواهد پرداخت.

وي اظهار اميدواري کرد با همياري و همکاري تمامي مسئولان و شهروندان قزوين تا 10 سال آينده جزو 10 شهر برتر کشور باشد.

گفتني است؛در پايان از همراهان ششمين جشنواره ملي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز تجليل شد.

 

تصاویر مرتبط