چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

فراخوان شناسایی ایده های سرمایه گذاری

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قزوین گفت:با اجرای طرح های سرمایه گذاری  رفاه شهروندان تامین می شود. قزوین  با دارا بودن بقاع متبرکه مانند آستان مقدس امامزاده حسین (ع) و بقعه چهار انبیا و امامزادگان (ع) و آثار باستانی و تاریخی به ثبت رسیده در فهرست آثار ملی و فعالیت مراکز مهم  دانشگاهی مانند دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره ) و حتی شهرک های صنعتی مانند شهرک صنعتی کاسپین و لیا ؛ این کهن شهر باستانی و تاریخی را به یکی از شهرهای مهم و طراز اول در کشور تبدیل کرده است.


اصغر اللهیاری، سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قزوین با بیان مطلب فوق تصریح کرد: دارا بودن این ظرفیت های مهم و منحصر به فرد، فرصتی را فراهم کرده است تا این سازمان نسبت به دعوت از سرمایه گذاران بومی و  غیر بومی از تمامی استان های کشور جهت اجرای پروژه های مدیریت شهری اقدام کند.


وی تصریح کرد: با اجرای طرح های سرمایه گذاری از سوی شهرداری قزوین علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی در بخش های مختلف و رونق کسب و کار در این شهر، رفاه شهروندان  نیز تامین می شود.


سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قزوین  تاکید کرد : بر همین اساس این سازمان فراخوان عمومی شناسایی ایده های سرمایه گذاری خود را به منظور پشبرد ادهداف سازمانی تدوین و منتشر کرد .


الهیاری در پایان با اشاره به محورهای سرمایه گذاری گفت: سیما و منظر شهری ، حمل و نقل و ترافیک ، نوسازی بافت های فرسوده ، گردشگری ، سلامت و ورزش محورهای سرمایه گذاری اعلام شده است که صاحبان ایده در هریک از این بخش ها می توانند ایده خود را تا پایان آذرماه سال جاری به این سازمان  واقع در چهار راه عمران ، کوچه مسکن یکم غربی تحویل داده و یا از طریق آدرس الکترونیکی (ایمیل ) investment-qazvin@gmail.cim  ارسال نمایند

تصاویر مرتبط