یکشنبه ۱۳۹۰/۰۵/۱۶

معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري قزوين:

نرخ قبوض كارت پارك تغيير كرد

معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري قزوين از تصويب نرخ قبوض كارت پارك در سال 1390 توسط شوراي اسلامي شهر قزوين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي معاونت حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري قزوين، سيد مهدي يدي همداني افزود: نرخ قبوض كارت پارك براساس مصوبه‌ي شوراي اسلامي شهر قزوين در دو محدوده‌ در سطح شهر تعريف شده است.

وي تصريح كرد: هزينه‌ي توقف با كارت الكترونيكي در خيابان‌هاي امام خميني (ره)، عبيدزاكان،‌ شهدا، پيغمبريه، سعدي، مولوي و تهران قديم در نيم ساعت اول رايگان و براي هر نيم ساعت بعد از نيم ساعت اول 1500 ريال و تعرفه قبوض كاغذي كارت پارك در اين معابر هر ساعت 3 هزار ريال خواهد بود.

همداني خاطر نشان كرد: همچنين هزينه‌ي توقف با كارت الكترونيكي در خيابان‌هاي فلسطين، بوعلي، نادري، خيام، فردوسي، شهرداري، طالقاني، عدل، شهيدبابايي و بلوار مدرس در نيم ساعت اول پارك رايگان و در نيم ساعت‌هاي بعدي دو هزار ريال در نظر گرفته شده است و تعرفه‌ي قبوض كاغذي در اين معابر نيز هر ساعت چهارهزار ريال‌ مي‌باشد.

معاون حمل‌ونقل و ترافيك شهرداري قزوين با اشاره به قيمت تمام شده كارت‌هاي هوشمند پارك براي شهرداري اظهار داشت: قيمت تمام شده‌ي كارت هوشمند پارك ، هشت هزار و 950 ريال‌ تعيين شده است كه با 55 درصد تخفيف از سوي شهرداري به قيمت چهار هزار ريال‌ در اختيار شهروندان قرار مي گيرد.

وي اضافه كرد: كارت هاي هوشمند پارك با قيمت‌هاي ده هزار و بيست هزار ريالي در زمان فروش بدون تخفيف و كارت‌هاي 50 هزار ريالي و صد هزار ريالي هر كدام به ترتيب با 5 و 10 درصد تخفيف در زمان فروش به شهروندان عرضه مي‌شود.

 

تصاویر مرتبط