جمعه ۱۳۹۰/۰۱/۰۵

اولين نمايشگاه و جشنواره ملي اسباب بازي «کودکان ديروز و امروز» آغاز به کاركرد

اولين نمايشگاه و جشنواره ملي اسباب بازي «کودکان ديروز و امروز» با حضور مسوولان استاني و مديران ارشد شهرداري در مجموعه سعدالسلطنه قزوين آغاز به کار کرد.

 

به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ عليرضا منجم، رئيس اين اداره گفت: برگزاري جشنواره‌هاي مخصوص کودکان با حضور گروه‌هاي نمايشي و هنري، مسابقه و برگزاري جنگ کودکان، نمايشگاه و سرگرميهاي کودکان در قالب بازي و اسباب بازي‌هاي فکري و سنتي از جمله برنامه‌هاي جانبي اين نمايشگاه است.
منجم با اظهار اينكه تعدادي از اسباب باز ي‌هاي سنتي و امروزي و عروسک‌هاي مختلف در اين نمايشگاه به معرض نمايش گذاشته شده است، افزود: بازديد از اين نمايشگاه همه روزه تا 15 فروردين از ساعت 10 صبح تا 8 شب در مجموعه سعدالسلطنه قزوين براي عموم امکان‌پذير است.
وي بيان كرد: اين جشنواره با همكاري كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان، استانداري و شهرداري قزوين برگزار شده است و در اين جشنواره عروسك‌هاي دارا و سارا را به نمايش گذاشته است.
رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين اعلام كرد: در اين نمايشگاه استانهاي مازندران، گيلان، تهران، البرز، همدان، كرمانشاه، زاهدان، سنندج، زنجان، آذربايجان غربي، اردبيل، مركزي، خراسان شمالي و اصفهان وسايل بازي و سرگرمي خود را به نمايش گذاشته‌اند.
منجم با بيان اينكه در اين جشنواره نيز دو كارگاه کلاژ و عروسك‌سازي داير است كه كودكان مي‌توانند با مواد اوليه و ساده عروسك‌سازي و كار كلاژ را انجام دهند، افزود: دعوت از گروه فيتيله براي اجراي نمايش در 11 فروردين ماه از برنامههاي ويژه اين جشنواره است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط