دوشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

جهانگیری:

محدوده میدان عدل تا چهارراه عدل نرده گذاری می شود

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور امنیت بیشتر عابرین پیاده هنگام تردد از عرض معبرو به تبع آن کاهش آمارتصادفات ، محدوده میدان عدل تا چهارراه عدل به طول 150 متر نرده گذاری می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: با توجه به اینکه نصب نرده های فلزی یکی از راهکارهای مطلوب برای ایجاد محدودیت در دسترسی عابران پیاده هنگام تردد از عرض معابر است، یکی از پروژه های حایزاهمیت این سازمان پروژه نرده گذاری در رفوژ میانی معابر به شمار می رود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا پروژه نرده گذاری رفوژ میانی محدوده میدان عدل تا چهارراه عدل به طول 150 متر در دستورکار سازمان قرار گرفته است.

جهانگیری خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه به دلیل محدودیتی که در تردد عابران پیاده ایجاد شده و عابران را ملزم به تردد از محل های خط کشی شده می کند، امنیت جان عابران پیاده بیش از پیش حفظ می شود.

وی یادآور شد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم هنگام تردد از عرض معابر به منظور حفظ جان خود از پل های عابرپیاده و محل های خط کشی شده عبور کنند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط