شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۱۱

جهانگیری:

تمام چراغ های راهنمایی قزوین به سیستم هوشمند مرکزی مجهز می شوند

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: چراغ راهنمایی هوشمند تقاطع اصفهان به زودی تکمیل شده و به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: استقرار چراغ های راهنمای در انتظام بخشی به ترافیک عبوری از تقاطع ها کمک شایانی کرده و یکی از ضروریات کنترل ترافیک در تقاطع ها به شمار می رود.

وی عنوان کرد: مدیریت عملکرد چراغ های راهنمایی سطح شهر قزوین به دو صورت هوشمند محلی و مرکزی انجام می شود که سعی داریم تمام چراغ های راهنمایی شهر را به چراغ راهنمایی هوشمند مرکزی تبدیل کنیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تصریح کرد: براین اساس پس از احداث پل امام رضا(ع)، هوشمندسازی مرکزی چراغ راهنمایی تقاطع اصفهان که پیش از آن به صورت هوشمند محلی بود در دستورکار سازمان قرار گرفت.

جهانگیری گفت: این پروژه در حال اجرا بوده و با توجه به اینکه عملیات عمرانی آن تکمیل و کابل کشی نیز انجام شده، می توان گفت پروژه مذکور از پیشرفت فیزیکی 70درصدی برخوردار است.

وی خاطرنشان کرد: در این چراغ راهنمایی سعی شده برای نخستین بار از چراغ های نسل جدید که در برابر تابش افقی نور خورشید کمرنگ نمی شوند، استفاده شود تا در تمام ساعات شبانه روز دید واضحی داشته باشد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط