چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۳/۰۱

دکتر صفری، شهردار قزوین:

فرهنگسرای شب های مهربانی در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان برای نشاط شهروندان تدارک دیده شده است

دکتر صفری، شهردار قزوین گفت:فرهنگسرای شب های مهربانی در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان برای نشاط شهروندان تدارک دیده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛علی صفری در هفتمين برنامه فرهنگسرای شبهای مهربانی که با حضور دكتر صفري شهردار قزوين و اعضای شورای اسلامی شهر در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان همراه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و بانشاط برگزار شد از شهروندان به خاطر استقبال از این برنامه فرهنگی تقدیر و تشکر کرد.

عبدالرزاقی، عضو شورای اسلامی شهر قزوین نیز در این مراسم گفت: شورای اسلامی شهر قزوین در دوره پنجم آماده است تا شادی و نشاط را در بین شهروندان گسترش بدهد.

مهدی عبدالرزاقی افزود: امیدوارم خدمتگزاران خوبی برای مردم فهیم قزوین باشیم و این شهر را به استانداردهای شهرنشینی نزدیک نماییم.

قوامی، عضو شورای اسلامی شهر قزوین نیز اظهار کرد: پیاده راه سبزه میدان اولین پیاده راه فرهنگی قزوین است، امیدوارم در آینده شاهد افتتاح پیاده روهای بیشتر در سطح شهر باشیم.

درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین نیز در این مراسم گفت: برنامه های فرهنگی، ورزشی و با نشاطی درطول سال در پیاده راه فرهنگی سبزه میدان تدارک دیده شده و اجرا خواهد شد و با توجه به استقبال و درخواست شهروندان ادامه پیدا خواهد کرد.

گفتنی است؛ اجرای سرود، موسیقی، نمایش طنز و مسابقه از دیگر برنامه های فرهنگسرای شب های مهربانی بود.

فرهنگسرای شب های مهربانی از 25 لغایت 31 خرداد ماه در در پیاده راه فرهنگی میدان آزادی برگزار شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط