شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

مراسم معارفه سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین برگزار شد

مراسم معارفه حمید ضیائی به عنوان سرپرست معاونت شهرسازی و معماری با حضور معاونان شهردار و مدیران واحدهای این معاونت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین؛ سید تقی مجابی، معاون مالی و اقتصادی شهردار قزوین، در این مراسم گفت: انتصاب معاونان و مدیران شهرداری از بدنه خود شهرداری که سابقه و تجربه ارزشمندی دارند، اقدام بسیار ارزشمندی است که قابل تقدیر است.

وی از خدمات مطلوب و ارزشمند فرزانه نظری پور معاون سابق شهرسازی و معماری شهردار قزوین تقدیر و تشکر کرد و برای حمید ضیائی به عنوان سرپرست جدید این معاونت  آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

حسنعلی اصغری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار نیز در این مراسم تصریح کرد: حمید ضیائی به دلیل داشتن سوابق ارزشمند در معاونت شهرسازی، حساسیت‌های بالایی در زمینه شهرسازی دارند.

وی اظهار کرد: امیدواریم در مدیریت جدید کارهای اساسی صورت گیرد و مباحث شهرسازی بر اساس معیارها، ارزش‌ها و ضوابط پیگیری شود.

این مقام مسئول گفت: شهرسازی نقش مهمی در کسب درآمد و تحقق برنامه های پنج ساله شهرداری دارد و امیدواریم این معاونت در کوتاه مدت و بلند مدت پیامدهای مثبت و ارزشمندی داشته باشد.

وی در ادامه از زحمات ارزشمند و تاثیرگذار فرزانه نظری پور معاون سابق معاونت شهرسازی و معماری تقدیر و تشکر کرد.

حمید ضیائی، سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری نیز از اعتماد شهردار قزوین برای انتصاب در این پست تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد که شایسته این اعتماد باشد.

وی تصریح کرد: مدیران و کارکنان معاونت شهرسازی و معماری پتانسیل‌های خوبی دارند و از تمام ظرفیت های آنان با اتحاد و همدلی برای تحقق اهداف توسعه شهر استفاده خواهد شد.

ضیائی نیز برای معاون سابق معاونت شهرسازی و معماری آرزوی سلامت، موفقیت و سربلندی کرد.

پیمان پژمانفرد، قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات معاون سابق این معاونت گفت: با توجه به سوابق و تجربه ارزشمند سرپرست جدید این معاونت قطعا اقدامات اساسی و کارهای جدیدی در این معاونت صورت خواهد گرفت.

وی بر تسریع در انجام امور ارباب رجوع و تحرک بدنه شهرداری تاکید کرد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط