شنبه ۱۳۹۸/۰۲/۱۴

عرشیان:

اولین جلسه کمیته فنی کارگروه ماده 18 سرویس مدارس ویژه خودروهای سواری تشکیل شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از برگزاری اولین جلسه کمیته فنی کارگروه ماده 18 سرویس مدارس دانش آموزی ویژه خودروهای سواری در سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: این جلسه با هدف بررسی عملکرد خودروهای سواری سرویس مدارس در سال گذشته، تاکید بر ارتقای کیفیت خدمات و برگزاری دوره های آموزشی برای رانندگان سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید، با حضور مسئول انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش، کارشناسان انجمن اولیا و مربیان نواحی 1 و 2 آموزش و پرورش و نمایندگان پیمانکاران سرویس مدارس در سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

وی اضافه کرد: در بحث سرویس مدارس، اولویت و سیاست اصلی سازمان تاکسیرانی تامین خودرو با تاکسی است و کمبودها در این زمینه را با خودروهای شخصی دارای مجوز تامین خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: در سال تحصیلی پیش رو، به کارگیری خودروهای فرسوده در سرویس مدارس ممنوع بوده و خودروهای شخصی پس از دریافت مجوزهای لازم از نهادهای قانونی و احراز صلاحیت های لازم، موظف به نصب آرم و علائم و برچسب مخصوص سرویس مدرسه هستند.

عرشیان تصریح کرد: در سال تحصیلی 97- 98، تعداد 1351 خودروی سرویس مدرسه که 925 نفر آن ها آقایان و 426 نفر آنان بانوان بودند، در قالب 677 دستگاه تاکسی و 674 دستگاه خودروی شخصی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی، جا به جایی بیش از 15 هزار دانش آموز را بر عهده داشتند.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین در مورد افزایش تعرفه سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید بحث و تبادل نظر به عمل آمد و نمایندگان پیمانکاران سرویس مدارس در این خصوص نظرات خود را ابراز کردند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط