شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

انعقاد تفاهم نامه رفاهی بین سازمان تاکسیرانی و درمانگاه شبانه روزی پونک

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از انعقاد تفاهم نامه رفاهی این سازمان با درمانگاه شبانه روزی پونک با تخفیفات ویژه برای تاکسیرانان و وانت داران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: تفاهم نامه رفاهی بین سازمان تاکسیرانی و درمانگاه شبانه روزی پونک منعقد شد که بر اساس آن، تاکسیرانان و وانت داران می توانند با ارائه کارت یا دفترچه مجوز دارای تاریخ اعتبار، از 25 درصد تخفیف ویژه ویزیت، تزریقات و سایر خدمات این درمانگاه، بهره مند شوند.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه، خدمات دندانپزشکی با 10 درصد تخفیف برای تاکسیرانان و وانت داران و همسر و فرزندان آن ها ارائه می شود.

عرشیان اضافه کرد: علاوه بر تاکسیرانان و وانت داران، کارکنان سازمان تاکسیرانی نیز با ارائه کارت امور رفاهی می توانند از خدمات و تخفیف این درمانگاه استفاده کنند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی در خاتمه افزود: برای بهره مندی از این تخفیف، نیازی به صدور معرفی نامه از سازمان تاکسیرانی نیست و بر طبق تفاهم نامه، تاکسیرانان و وانت داران می توانند با مجوز دارای اعتبار به درمانگاه پونک در بلوار نخبگان مراجعه کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط