دوشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

محمدحسینی:

بیش از 17 هزار زائر عتبات عالیات از پایانه آزادگان قزوین در سال گذشته اعزام شدند

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: در سال گذشته 17 هزار و 356 زائر به عتبات عالیات از پایانه آزادگان قزوین اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی افزود: اعزام 17 هزار و 356 زائر به عتبات عالیات از پایانه آزادگان قزوین در قالب 450 سفر صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در سال گذشته نیز 880 زائر از پايانه آزادگان قزوين با 22دستگاه اتوبوس به سرزمين وحي اعزام شدند.

وی با بیان این که در سال گذشته به 51 مسافر در راه مانده، کمک شده‌است، بیان کرد: برخی مسافران به دلایل مختلف، هزینه برگشت به مقصد را ندارند که این سازمان برای این افراد بلیط تهیه کرده که با تائید نهادهایی مانند استانداری، فرمانداری، شهرداری و دفتر ائمه جمعه صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در ادامه گفت: 90 نفر از بانوان برای رسيدگي به نوزادانشان در سال گذشته به اتاق مادر و کودک در پايانه مسافربري آزادگان شهر قزوين مراجعه کرده‌اند.

محمدحسینی با تاكید بر تلاش سازمان پایانه ها در تكریم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد به منظور سفری آرام برای مسافران به ویژه بانوان، افزود: در این مدت بانوان از امکانات اتاق مادر و کودک از جمله وسايل بازي كودكان، تخت خواب كودك، محل شستشو و نظافت كودك برخوردار شده‌اند.

پايان پيام

تصاویر مرتبط