چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۷

علایی مقدم،مدیرکل ورزش و جوانان قزوین:

تداوم جشنواره فرهنگ و سنن در رونق صنعت گردشگری موثر است

علایی مقدم،مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت:تداوم جشنواره هایی نظیر جشنواره فرهنگ و سنن اقوام ایرانی در طول سال در رونق صنعت گردشگری موثر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛عباس علایی مقدم در بازدید از دومین جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوام ایرانی افزود:این جشنواره با طیف متنوعی از برنامه های فرهنگی و هنری و ورزشی روح نشاط اجتماعی را به جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان تزریق می کند.

وی اظهار کرد:بی تردید تداوم چنین جشنواره هایی در طول سال در ایجاد رونق اقتصادی و هم ایجاد انگیزه و  تحرک اجتماعی تاثیرات بسزایی خواهد داشت.

علایی مقدم افزود:اجرای چنین جشنواره ای در نوروز که ابتدای سال است می تواند علاوه بر گردشگران،  انگیزه و نشاط جامعه را نیز در طول سال تقویت کند.

این مسئول اضافه کرد:هیات ورزش های روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این جشنواره با شهرداری قزوین در جهت معرفی سنن و فرهنگ اقوام مختلف همکاری داشته است.

وی بیان کرد:برپایی اینگونه برنامه ها و جشنواره ها در سال های اخیر باعث رشد گردشگری قزوین و معرفی این شهر به عنوان مقصد گردشگری شده و ما این موضوع را  به وضوح در بین جامعه ورزشی کشور که تمایل به حضور در قزوین دارند می بینیم

پایان پیام.

تصاویر مرتبط