سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۶

آصفی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین:

جشنواره فرهنگ و سنن اقوام ایرانی در نشاط اجتماعی جوانان موثر است

آصفی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت:برپایی جشنواره‌هایی چون جشنواره فرهنگ و سنن اقوام ایرانی در افزایش شادابی و نشاط اجتماعی قشرهای مختلف مردم بویژه جوانان موثر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛حسن آصفی در بازدید از دومین جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوام ایرانی افزود:نیاز ضروری امروز جوانان ما نشاط اجتماعی است که با افزایش آن می‌توان شاهد رشد و پیشرفت کشور بوده به همین دلیل باید مسئولان در این راستا گام‌های جدی‌تری بردارند.

وی اظهار کرد:ایجاد همبستگی و همدلی بین اقوام مختلف ایرانی از دیگر اهداف جشنواره بوده که این موضوع در پیشرفت کشور تاثیرگذار است.

آصفی افزود:قزوین شاداب، نزدیکترین مقصد» مهمترین شعار مجموعه مدیریت شهری است، و ما به عنوان جمعیت هلال احمر در کنار این مجموعه هستیم تا بتوانیم در تحقق این شعار نقش‌آفرینی کنیم.

وی خاطرنشان کرد:نیروهای هلال‌احمر قبل از نوروز با تشکیل کمپین «نه به زباله» در جمع‌آوری زباله‌ها در سطح شهر قزوین کمک کردند که این مهم در راستای تحقق شعار امسال «استان پاک» بوده است.

آصفی در پایان گفت:ماموران امدادی هلال‌احمر در مبادی ورودی شهر قزوین مستقر شدند تا ضمن کمک‌رسانی، جاذبه‌های گردشگری استان قزوین را به مسافران نوروزی معرفی کنند تا آنها برای دیدن اماکن دیدنی وارد این شهر شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط