دوشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۵

اصغری، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين:

مجموعه مدیریت شهری قزوین راهبردهای مشخصی برای ایجاد نشاط اجتماعی دارد

اصغری، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمايه انساني شهرداري قزوين گفت:مجموعه مدیریت شهری قزوین راهبردهای مشخصی برای ایجاد نشاط اجتماعی دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛حسنعلی اصغری در بازدید از دومین جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوام ایرانی افزود:در چشم انداز شهرداری قزوین، قزوین شهری بانشاط است و راهبردهای مشخصی برای ایجاد شادابی در شهر قزوین داریم که یکی از آن ها برگزاری آیین های شاد و متنوع در مناسبت های مختلف است.

وی اظهار کرد:آشنایی با اقوام و سنن مختلف ایرانی و تعاملات فرهنگی جوامع مختلف در راستای تقویت بنیان های فرهنگی جامعه و تبادل افکار و اندیشه ها و رشد فرهنگی است، که از اهداف جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوام ایرانی است.

اصغری تصریح کرد:یکی از شعارهای مهم مجموعه مديريت شهري، انسان محوری و توجه به مولفه های اجتماعی و انسانی است که برگزاری جشنواره هایی با محوریت آداب و سنن به انسان محور شدن اقدامات شهرداری کمک می کند.

وی افزود:باتوجه به اقداماتی که سال گذشته در اولین جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوام ایرانی انجام شد، حجم مسافران افزایش داشته و ظرفيت مهمانسراها و مراکز اقامتی تکمیل شده است.

اصغری بیان کرد:قزوین ظرفيت کم نظیری در حوزه گردشگری در کشور دارد که در گذشته به خوبی معرفی نشده و با توجه به اقداماتی که در این حوزه انجام شده، فکر می کنیم بتواند جایگاه خود را پیدا کند.

به گفته وی مهم این است مسافران و گردشگران احساس خوبی در قزوین داشته باشند و خود به سفیرانی برای معرفی ظرفيت های گردشگری شهر تبدیل شوند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط