شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۰۳

فصیحی‌رامندی عضو شورای اسلامی شهر قزوین:

برگزاری جشنواره‌های فرهنگی در آشنایی نسل جوان با فرهنگ گذشته موثر است

فصیحی‌رامندی عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت:برگزاری جشنواره‌های فرهنگی در آشنایی نسل جوان با فرهنگ گذشته بسیار موثر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، فرج‌الله فصیحی‌رامندی در برنامه زنده تلویزیونی بهار جانان که از شبکه استانی قزوین پخش شد،افزود:چند سالی است که مجموعه مدیریت شهری برنامه‌های متنوعی در ایام نوروز تدارک می‌بیند که در گذشته جشنواره بازی و اسباب‌بازی و در حال حاضر جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوان ایرانی از این دست برنامه‌ها هستند.

وی اظهار کرد: امسال دومین جشنواره ملی فرهنگ و سنن ایرانی که در حال برگزاری است، به منظور شناساندن فرهنگ اصیل پیشینیان ما به نسل امروز تدارک دیده شده است و این اقدام اصالت دهی و هویت بخشی به جوانان است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین اضافه کرد: برگزاری این دست جشنواره‌ها در آشنایی نسل جوان با فرهنگ گذشته و شناسایی این شهر تاریخی به مردم مناطق مختلف کشور و همچنین جذب گردشگر بسیار موثر خواهد بود.

فصیحی رامندی اضافه کرد:کما اینکه امروز در مقایسه با سنوات قبل شاهد رونق گردشگری و رشد فزاینده حضور هموطنانمون در قزوین هستیم.

شایان ذکر  است،برنامه های دومین جشنواره ملی فرهنگ و سنن اقوام ایرانی از شبکه سراسری شما و استانی قزوین با مشارکت صدا و سیمای مرکز قزوین به طور زنده پخش می شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط