یکشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۲

رحمانی:

با ارائه آموزش های اصولی چهارشنبه سوری ایمنی خواهیم داشت

علیرضا رحمانی، مسئول آموزش سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین، از آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی از سوی کارشناسان این سازمان در آستانه چهارشنبه پایان سال در مدارس قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ رحمانی اظهار کرد: با نزدیک شدن به چهارشنبه پایان سال تعداد 15 نفر از کارشناسان آموزش با همکاری آموزش و پرورش جهت آموزش نکات ایمنی و آتش نشانی به مدارس اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه طرح آموزش مدارس از 15 اسفند ماه آغاز خواهد شد، تصریح کرد: سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین مطابق هر سال، تامین ایمنی روزهای قبل و بعد چهارشنبه سوری را عهده دار شده است.

رحمانی خاطرنشان کرد: در راستای کاهش حوادث در روز چهارشنبه سوری، با حضور نیروهای آتش نشان در مدارس، خدمات آموزشی به دانش آموزان ارائه می‌شود‌.

مسئول آموزش سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین گفت: در این طرح کارشناسان و متخصصان امر آموزش و ایمنی، اصول ایمنی و شناخت خطرات مواد محترقه را برای دانش آموزان تشریح خواهند کرد.

وی بیان کرد: بخش زیادی از آسیب‌ها به دانش‌آموزان در چهارشنبه پایان سال در محیط بیرون از مدرسه است و دانش‌آموزان با دریافت آموزش‌های لازم می‌توانند در کاهش حوادث چهارشنبه پایان سال سهم مهمی داشته باشند.

رحمانی تاکید کرد: امیدواریم با ارائه آموزش های اصولی، شاهد چهار شنبه سوری ایمن، کاهش حوادث و خسارت ها ناشی از مواد محترقه باشیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط