جمعه ۱۳۸۹/۰۹/۲۶

حافظي، مدير عامل سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين خبرداد :

مطالعه و طراحي بوستان بانوان شهر محمديه

بوستان بانوان شهر محمديه توسط سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين مطالعه و طراحي شد.

اسماعيل حافظي، مديرعامل سازمان خدمات طراحي شهرداري  قزوين با اعلام اين خبر و با بيان اينکه اين اقدام در راستاي همکاري با شهرداري‌هاي استان قزوين انجام شده است، گفت: مطالعه و طراحي بوستان بانوان شهر محمديه از مردادماه سال جاري آغاز و طي سه ماه به پايان رسيده است.
وي مساحت اين بوستان را نزديک به 16 هزار مترمربع ذکر کرد و افزود: در اين بوستان فضاهايي از جمله محل نگهداري کودکان، دفتر اجاره دوچرخه، فضاي چند منظوره جهت استراحت، فضاي خوداشتغالي و نمايشگاهي، فضاي تجمع و بازيگاه کودک پيش بيني شده است.
حافظي همچنين سرويس بهداشتي، زمين‌هاي واليبال، بدمينتون، پينگ پنگ، مسير دوچرخه و اسکيت، محوطه ورزشي با دستگاه هاي بدنسازي، فضاي نرمش، گل خانه و محوطه سبزي‌کاري را از ديگر فضاهاي در نظر گرفته شده در اين بوستان عنوان کرد.
وي يادآور شد: بوستان بانوان شهر محمديه يکي از بوستان‌هاي حاشيه‌اي شهر است که در ابتداي شهر از طرف جاده قديم تهران- قزوين قرار گرفته است.
حافظي در پايان يادآور شد: سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين با توجه به اساسنامه خود امکان ارايه خدمات مطالعه و طراحي به کليه شهرداري ها و دستگاه هاي حقيقي و حقوقي استان را دارد.
پايان پيام
 

تصاویر مرتبط