پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۷

مظفري، مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قزوين:

افزايش نشاط در شهروندان و جذب گردشگر هدف برگزاري جشنواره گل‌هاي لاله است

صادق مظفري، مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قزوين گفت: افزايش نشاط در شهروندان و جذب گردشگر هدف برگزاري جشنواره گل‌هاي لاله است.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ مظفري در مراسم افتتاح جشنواره گل‌هاي لاله در بوستان مشاهير افزود: برگزاري جشنواره‌هاي مختلف همچون اين جشنواره در سطح بوستان‌ها مي‌تواند در ايجاد شور و نشاط در شهروندان مؤثر باشد که برگزاري چنين جشنواره‌هايي همواره در دستور کار اين سازمان است.

وي با اشاره به تغييرات ايجاد شده در سومين جشنواره گل‌هاي لاله عنوان کرد: در اين جشنواره گل‌هاي نرگس نيز در کنار گل‌هاي لاله کاشته شد تا مناظر زيباتري ايجاد شود و زيبايي اين باغچه‌ها بيش از پيش افزايش يابد.

مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قزوين افزود: حدود 80 هزار پياز لاله و نرگس از دي ماه در بوستان‌هاي مشاهير و ملاخليلا به منظور برگزاري جشنواره گل‌هاي لاله کاشته شد و در اين مدت براي رشد و نگهداري اين پيازها اقدامات لازم صورت گرفت.

مظفري خاطرنشان کرد: پيش بيني مي‌شود اين گل‌ها تا دو هفته ماندگار باشند اما شرايط آب و هوايي در ميزان ماندگاري آن‌ها مؤثر است و ممکن است اين زمان تغيير يابد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط