شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۵

تقدير معاون وزير خارجه از شهردار قزوين

ابراهيم رحيم‌پور معاون آسيا و اقيانوسيه وزارت امور خارجه از شهردار قزوين به دليل برنامه‌ريزي و ميزباني مناسب براي سفر سفراي کشورهاي اين حوزه به قزوين تشکر و قدرداني کرد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ متن کامل نامه معاون آسيا و اقيانوسيه وزارت امور خارجه به شرح زير است؛

جناب آقاي مسعود نصرتي

شهردار محترم قزوين

بدين‌وسيله از جنابعالي و همکاران محترمتان به دليل انجام تمهيدات لازم و برنامه‌ريزي مناسب ديدار سفراي کشورهاي حوزه اين معاونت به استان قزوين در تاريخ 5 و 6 اسفندماه 95 و همچنين ميهمان‌ن­­­ازي صميمانه شما تشکر و قدرداني مي‌نمايم.

اطمينان دارم شهر قزوين با توجه به ظرفيت‌هاي فراوان تجاري، صنعتي، فرهنگي و گردشگري خويش مي‌تواند نقش برجسته‌تري در تعاملات خود با ديگر کشورها ايفا نمايد که اين امر باتدبير و برنامه‌ريزي هدفمند آن مديريت محترم فراهم خواهد شد. در راستا وزارت امور خارجه نيز آمادگي دارد تا از کليه ظرفيت‌هاي خود براي همکاري با جنابعالي به‌منظور تحقق اهداف استفاده نمايد.

فرصت را مغتنم شمرده، سلامتي و موفقيت روزافزون جنابعالي و همکاران گرامي‌تان را در آستانه سال جديد از درگاه خداوند متعال مسألت مي‌نمايم.

 

 

 

تصاویر مرتبط