شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۵

عطايي، عضو کمسيون فرهنگي شوراي شهر قزوين:

احياي فرهنگ ملي فرهنگي دستاورد مهم جشنواره بازي و اسباب بازي است

عطايي، رئيس کميسيون بانوان شوراي اسلامي شهرقزوين گفت:احياي فرهنگ ملي فرهنگي دستاورد مهم جشنواره بازي و اسباب بازي است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛شهلا عطايي با اشاره به شش ساله شدن جشنواره بين المللي و ملي بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز افزود:تداوم جشنواره اسباب بازي نشانه اهتمام مديران شهر دربرگزاري بزرگترين برنامه فرهنگي و نوروزي کشور است

وي اظهار کرد:جشنواره مذکور علاوه بر اينکه در نوروز فضاي شاد و مفرحي را براي شهروندان و گردشگران فراهم مي کند، بيانگر تاريخ و تمدن کهن شهر قزوين نيز هست و همچنين، درراستاي ارتقاء فرهنگ شهروندي تلاش مي کند.

عطايي با اشاره به مکان برگزاري جشنواره بازي و اسباب بازي اضافه کرد: قدمت و زيبايي بصري اين مجموعه فاخر، به عيار و جذابيت‌هاي اين برنامه فرهنگي افزوده است.

وي خاطرنشان کرد: پارلمان محلي قزوين همواره حامي و پشتيبان مديريت شهري در تداوم برگزاري اينگونه برنامه ها براي اعتلاي نام قزوين در عرصه ملي و جهاني بوده است و به اين سياست گذاري مطلوب ادامه خواهد داد.

عطايي افزود: قرار دادن کودکان در معرض آموزش همراه با بازي و شادي، فراگيري آموزش را دوچندان مي کند.

وي اظهار کرد:کودکان همه اين آموزش ها را در محيط خانواده، بستگان و مدارس پياده سازي مي کنند و تذکرات لازم را به خانواده خود مي دهند که اين موضوع باعث ترويج فرهنگ شهروندي در خانواده ها خواهد شد.

 

تصاویر مرتبط