جمعه ۱۳۹۵/۱۲/۲۷

زرآبادى،نماينده مردم قزوين،البرز و آبيك در مجلس:

رويکرد شهرداري قزوين در تجليل از قهرمانان ورزشي بايد ترويج شود

زرآبادى،نماينده مردم قزوين ،البرز و آبيك در مجلس شوراي اسلامي گفت:رويکرد شهرداري قزوين در تجليل از قهرمانان ورزشي کار ارزشمندي است که بايد ترويج شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سيده حميده زرآبادي در مراسم تجليل مجموعه مديريت شهري  از ورزشکاران قهرمان و مدال آور استان قزوين که با حضور همتي استاندار قزوين، مشهدي، آقايي مديرکل ورزش و جوانان استان،داود محمدي و نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي و اعضاء شوراي اسلامي شهر در سالن مفاخر شهرداري قزوين برگزار شد،افزود:تقدير و حمايت از قهرمانان ورزشي نقش بسزايي در گرايش بيشتر جوانان به ورزش دارد.

تصميمات خوبي در برنامه ششم مجلس در حوزه ورزش اتخاذ شده است

نماينده قزوين در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد:مصوبات و تصميمات خوبي در برنامه ششم مجلس در حوزه ورزش اتخاذ شده است که اميدواريم در سال آينده گام هاي موثرتري براي اعتلاي ورزش استان و حمايت از ورزشکاران براشته شود.

وي اظهار کرد:شرايط سختى براى ورزشكاران وجود دارد، ولي اين شرايط براي بانوان بسيار دشوار تر است،آنان حداقل با دو يا چندين برابر مشكلات مواجه هستند.

زرآبادي گفت: بانوان ورزشکار با سختي مضاعف تر از مردان در کسب مدال هاي رنگارنگ تلاش مي کنند و بايد مشکلات اين گروه را بيشتر درک کنيم و درحل مسائل آن ها بکوشيم.

اين نماينده مجلس يادآورشد: ورزشکاران قهرمان توقع زيادي از مسئولان ندارند و فقط نيازمند بسترسازي براي حضور موفق در رقابت ها هستند که اميدواريم در اين زمينه کوتاهي نشود.

به گفته زرآبادي شهر قزوين داراي جوانان با انگيزه و پرنشاط است که به طور قطع با حمايت هاي مناسب از آنان شاهد شکوفايي ورزش استان قزوين در عرصه هاي ملي،آسيايي و جهاني خواهيم بود.

اين نماينده مجلس اظهار اميدواري کرد با ايجاد بسترهاي مناسب ورزش استان قزوين در مسير رشد و شکوفايي قرار گيرد، تحقق اين مهم ضمن توسعه و ترويج ورزش منجر به ارتقاي سطح سلامت جسمي، روحي و اجتماعي افراد جامعه مي شود.

در اين مراسم به همت شهرداري قزوين از 54 مدال آور جهاني، المپيک، آسيايي و ملي تجليل شد.

 

تصاویر مرتبط