چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

پروژه اصلاح هندسي ورودي هاي بوستان باراجين در دست اجراست

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: با توجه به فرارسيدن سال نو و افزايش بازديدکنندگان بوستان باراجين در ايام تعطيلات نوروزي، پروژه اصلاح هندسي ورودي هاي بوستان باراجين در دست اجراست.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين، سعيد جهانگيري افزود: اجراي پروژه هاي اصلاح هندسي در محدوده هاي مختلف شهر يکي از دستورکارهاي مهم سازمان به شمار مي رود.

وي با اشاره به پروژه اصلاح هندسي ورودي هاي بوستان باراجين عنوان کرد: با توجه به حجم بالاي تردد شهروندان و به ويژه مسافران و گردشگران در مسير بوستان باراجين اجراي پروژه اصلاح هندسي براي ورودي هاي بوستان ضرورت داشت.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين تصريح کرد: در اين راستا اصلاح هندسي ورودي هاي بوستان باراجين که شامل ورودي اصلي بوستان، ورودي شفيع آباد و ورودي شهداي گمنام است،  انجام مي شود.

جهانگيري با اشاره به هدف از اجراي پروژه مذکور گفت: تسهيل در عبور و مرور شهروندان و مراجعين بوستان باراجين مهمترين هدف اجراي پروژه اصلاح هندسي ورودي هاي بوستان به شمار مي رود به ويژه اينکه در آستانه سال نو قرار داريم، قطع به يقين ميزان بازديدکنندگان از بوستان باراجين در ايام تعطيلات نوروز افزايش چشمگيري مي يابد.

وي خاطرنشان کرد: اولويت اصلي در اجراي پروژه اصلاح هندسي ورودي هاي بوستان باراجين با ورودي شهداي گمنام است.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط