یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۲

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

شهروندان در چهارشنبه سوري از تخريب تجهيزات ترافيکي خودداري کنند

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: با توجه به اهميت وجود علائم ترافيکي در معابر و هزينه بالايي که براي خريد و نصب اين تجهيزات هزينه مي شود از شهروندان تقاضا داريم در چهارشنبه سوري از تخريب تجهيزات ترافيکي خودداري کنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين؛ سعيد جهانگيري افزود: با توجه به اينکه در روزهاي پاياني سال و در آستانه چهارشنبه سوري قرار داريم، نياز است که نکاتي را براي شهروندان عزيز يادآوري کنم.

وي عنوان کرد: هر ساله براي خريد و نگهداري تجهيزات ترافيکي اعم از انواع تابلوهاي راهنماي مسير و علائم ترافيکي هزينه مي شود و با توجه به اهميت وجود تجهيزات ترافيکي در معابر همه بايد در نگهداري از اين تجهيزات تلاش کنند.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين تصريح کرد: قيمت هر مترمربع از اين تابلوها يک ميليون و 300 هزار تومان است بنابراين به روشني مشاهده مي کنيد که شهرداري و سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين چه هزينه گزافي براي اين تابلوها پرداخت مي کنند.

جهانگيري گفت: از شهروندان عزيز تقاض داريم در مراسم چهارشنبه سوري از تخريب تابلوهاي راهنماي مسير و ساير تجهيزات ترافيکي که در معابر نصب شده است، خودداري کنند.

وي خاطرنشان کرد: وجود تجهيزات ترافيکي به ويژه تابلوهاي راهنماي در معابر موجب راهنمايي بهتر مسافران نوروزي مي شود بنابراين با عدم تخريب اين تجهيزات ضمن اينکه چهره شهر آسيب نمي بيند، مسافران نوروزي نيز در مسيريابي با مشکلي روبرو نمي شوند.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين يادآور شد: اميد است شهروندان با رعايت نکات ايمني در حين رانندگي و عدم تخريب تجهيزات ترافيکي نصب شده در معابر، سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين را در انجام وظايفي که برعهده دارد؛ ياري کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط