یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۲

فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين مطرح کرد؛

گسترش فضاي سبز در منطقه سه شهرداري قزوين در سال جاري

کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: در راستاي گسترش فضاي سبز و افزايش رفاه حال شهروندان 2 بوستان در سال جاري در اين منطقه به بهره‌برداري رسيد و احداث يک بوستان ديگر در مراحل پاياني قرار دارد.

بهره‌برداري از بوستان بانوان در سال 95

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: در سال جاري بوستان بانوان ريحانه در اين منطقه در شهرک مينودر در زميني به مساحت 2 هکتار به بهره‌برداري رسيده است.

وي افزود:  در سال 93 براي اجراي اين پروژه يک ميليارد و 250ميليون تومان، در سال 94  نيز يک ميليارد و 200ميليون تومان و در سال جاري براي اتمام کامل اين پروژه يک ميليارد تومان اعتبار  هزينه شده است.

اين مقام مسوول گفت: بوستان بانوان در شهرک مينودر واقع در بلوار شهيد صياد شيرازي (جنب ايستگاه آتش نشاني) احداث شده است.

فدائي‌فر افزود: بازيگاه کودک، مسير دوچرخه، مسير پيادهروي، ست ورزشي، پنج چشمه سرويس بهداشتي، فضاي چندمنظوره، آلاچيق، زمين واليبال، بدمينتون و تنيس، ست ورزشي، نيمکت و سطل زباله از جمله امکانات موجود در اين بوستان است.

بهره برداري از بوستان سلام در مينودر با اعتبار 10ميليارد ريال

اين مقام مسوول همچنين گفت: همچنين در سال جاري بوستان محلي مالکانه با نام سلام در شهرک مينودر قزوين با اعتبار 10 ميليارد ريال در مساحت 6هزار و 500مترمربع احداث و مورد بهره برداري قرار گرفت.

مدير منطقه سه شهرداري قزوين بيان کرد: در اين بوستان امکانات رفاهي از جمله آلاچيق، سرويس بهداشتي، فضاهاي ورزشي، نيمکت، بازيگاه کودک و غيره ديده شده است.

وي گفت: طراحي اين بوستان از سوي سازمان خدمات طراحي شهرداري قزوين در سال 88 به پايان رسيد و اين بوستان با رويکرد محلي طراحي شده است.

فدائي‌فر بيان کرد: در اين بوستان محلي، سرويس بهداشتي با چهار چشمه احداث شده است که 2چشمه براي بانوان و 2 چشمه ديگر براي آقايان مي‌باشد.

مدير منطقه سه شهرداري قزوين افزود: براي اولين بار در سرويس بهداشتي اين بوستان محلي يک چشمه مخصوص معلولان ساخته شده است.

بهره برداري از بوستان باران در پونک با اعتبار 10 ميليارد ريال

وي اظهار کرد: اکنون احداث بوستان باران در پونک با اعتبار 10 ميليارد ريال در حال اجراست.

فدائي‌فر با بيان اينکه مساحت اين بوستان محلي 6هزار مترمربع است، گفت: اين بوستان محلي در پونک، بلوک 8، خيابان اميرکبير 12 در حال احداث مي‌باشد که عمليات عمراني اين پروژه با سرعت خوبي در حال اجراست و به مراحل پاياني رسيده است.

پايان پيام

  

تصاویر مرتبط