چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۸

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

اقدامات اجرايي ستاد استقبال از بهار از 18 اسفندماه آغاز شد

سعيد جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: به منظور آماده سازي معابر سطح شهر براي فرا رسيدن عيد نوروز اقدامات اجرايي ستاد استقبال از بهار از 18 اسفندماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين؛ سعيد جهانگيري افزود: هر ساله با فرا رسيدن نوروز ضرورت آماده سازي شبکه معابر با رويکرد ورودي هاي شهر در دستورکار سازمان قرار مي گيرد.

وي با اشاره به خط کشي هاي مورد نياز در معابر سطح شهر قزوين گفت: خط کشي هاي طولي و عرضي شبکه معابر با رويکرد مکان هاي گردشگري يکي از اولويت هاي کاري ستاد استقبال از بهار به شمار مي رود که با توجه به نيازسنجي هاي لازم انجام مي شود.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين تصريح کرد: همچنين سرعتگيرهاي معابر رنگ آميزي شده و علائم راهنمايي و رانندگي نيز ساماندهي مي شود.

جهانگيري خاطرنشان کرد: در مواردي که نياز به نصب تجهيزات ترافيکي جديد در سطح معابر باشد، اقدامات لازم انجام مي شود و در صورت لزوم تجهيزات و علائم ترافيکي موجود شست و شو داده مي شود زيرا در فصل سرد سال به دليل بارش نزولات جوي اين تابلوها کثيف شده است.

وي يادآور شد: شست و شوي پل هاي عابرپياده، خط کشي معابر ورودي شهر قزوين، گذرگاه هاي عابرپياده و ايمن سازي معابر از ديگر اقداماتي است که در دستور کار ستاد استقبال از بهار قرار دارد و از 18 اسفندماه سال جاري عمليات اجرايي لازم آغاز شد.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط