سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۷

ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش‌نشاني شهرداري قزوين:

مسابقه اتومبيل راني خانواده به مناسبت گراميداشت شهداي آتش نشاني برگزار شد

ابوالفضل ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از برگزاري مسابقه شهري رالي خانواده، يادواره شهداي آتش نشاني با همکاري هيات اتومبيل راني و موتورسواري قزوين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ ذوالقدر افزود: اين رقابت که روز جمعه سيزدهم اسفند ماه سال 1395 با مشارکت هيات اتومبيل راني و موتورسواري و سازمان آتش نشاني خدمات ايمني شهرداري قزوين به مناسبت گراميداشت ياد شهداء آتش نشاني برگزار شد و تيم هاي شرکت کننده در 2 رده آماتور و حرفه اي به رقابت پرداختند.

وي تصريح کرد: در اين مسابقه خودروها از ايستگاه شماره 2 (شهيد بابايي) شروع به حرکت کرده و سپس در ادامه مسير طبق برنامه هماهنگ شده در ايستگاه شماره 4 (مينودر) توقف کرده و توسط کارشناسان و اساتيد سازمان آتش نشاني، آموزش هاي مقدماتي اطفاء حريق را بصورت تئوري و عملي فرا گرفتند .

وي افزود: در ادامه شرکت کنندگان پس از طي مسير از چند ايستگاه آتش نشاني و محل هاي مشخص شده در قسمت‌هاي مختلف شهر، در ابتداي جاده الموت مقابل رستوران خانه پدر، از خط پايان عبور کرده و به رقابت خود پايان دادند.

وي در خاتمه افزود: در پايان اين مسابقه از نفرات برتر شرکت کننده در 2 رده آماتور و حرفه اي با اهداي جام و لوح مسابقات تقدير به عمل آمد.

پايان پيام 

 

تصاویر مرتبط