دوشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۶

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

نرده‌ گذاري زير پل هوايي عابرپياده شهرک بهارستان و خيابان نادري جنوبي به پايان رسيد

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: پروژه نرده گذاري زير پل هوايي عابرپياده شهرک بهارستان و خيابان نادري جنوبي به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين، سعيد جهانگيري افزود: پل هاي عايرپياده به منظور افزايش ايمني تردد عابران پياده از عرض معابر احداث مي شود و پس از احداث اين پل ها سعي مي شود محدوده زيرپل ها با نرده گذاري ايمن سازي شود.

وي عنوان کرد: در اين راستا پس از احداث پل عابرپياده شهرک بهارستان  و خيابان نادري جنوبي با توجه به نيازسنجي که صورت گرفت،مجموعا 600 متر نرده گذاري شده است.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين با اشاره به مزاياي نرده گذاري در زير پل هاي عابرپياده تصريح کرد: اين نرده گذاري موجب مي شود عابران پياده براي تردد از عرض معبر از پل عابرپياده استفاده کنند که اين امر در کاهش آمار تصادفات نقش مهمي ايفا مي کند.

جهانگيري خاطرنشان کرد: اجراي چنين پروژه هايي ضمن افزايش ايمني جان شهروندان هنگام عبور از عرض معبر، تصادفات بين خودرو و عابرپياده را  به ميزان قابل توجهي کاهش مي دهد.

وي يادآور شد: تمام تلاش ما بر اين است که با اجراي پروژه هاي مورد نياز ميزان ايمني معابر را تا جايي که مقدور است، افزايش دهيم.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط