پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۸

از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛

مسابقه دارت ويژه بانوان کارمند شهرداري قزوين برگزار شد

به مناسبت ايام الله دهه فجر؛يک دوره مسابقه دارت ويژه بانوان کارمند شهرداري قزوين به منظور توسعه و ترويج ورزش همگاني و ايجاد نشاط و شادابي در بين بانوان کارمند در سالن ورزشي کوثر قزوين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛قديري،مشاور امور بانوان شهرداري قزوين در جريان برگزاري اين مسابقه گفت:ورزش موجب نشاط و شادابي و عامل سلامت و تندرستي است،مطمئنا اجراي ورزش به طور منظم با انجام چند حرکت ساده در شروع فعاليت اداري مي تواند نقش مهمي در از بين بردن افسردگي ها و ايجاد انگيزه و اعتماد به نفس و کاهش اضطراب و فشارهاي رواني داشته باشد.

خديجه قديري افزود:همگاني کردن ورزش در بين بانوان باعث حفظ سلامت اجتماع و ايجاد شور و نشاط مي شود، در همين راستا توسعه ورزش هاي همگاني و ترويج آن در سطح شهر در دستور کار شهرداري قرار دارد.

گفتني است،عاطفه خواجه وند از منطقه دو شهرداري و بهناز حاجي رفعي ها از منطقه سه شهرداري به طور مشترک مقام اول،اشرف حسين پور از منطقه سه شهرداري مقام دوم  و منير ميرباقري از سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين مقام سوم اين دوره از مسابقات دارات را کسب کردند.

 

تصاویر مرتبط