سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۶

مظفري، سرپرست سازمان فضاي سبز شهرداري قزوين:

در پي بارش اخير برف سنگين امور رسيدگي و حفاظت از درختان شهر انجام شد

محمدصادق مظفري، سرپرست سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قزوين گفت: با تلاش 150 نفر نيروي ستادي و عملياتي، امور رسيدگي و حفاظت از درختان شهر در زمان بارندگي اخير برف سنگين انجام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پارکها و فضاي سبز شهرداري قزوين؛ مظفري افزود: در پي بارش سنگين اخير برف حدود 2 هزار و 300  مورد شکستگي شاخه و بخش هايي از تاج درختان گزارش شد که با اقدامات حفاظتي و عملياتي از بروز  اتفاقات بعدي جلوگيري شد.

محمد صادق مظفري ادامه داد: آماده باش 150 نيروي ستادي و عملياتي در 48 ساعت گذشته، برف روبي معابر هشت بوستان با اولويت بوستان هاي بزرگ، برف تکاني از حدود 3 هزار و 250 اصله درخت با اولويت درختان سوزني برگ و درختچه ها، جمع آوري شاخه هاي شکسته و آسيب ديده، هرس و رفع خطر از 185 اصله درخت و رسيدگي به بيش از 88 مورد درخواست مردمي و پيام هاي سامانه 137 شهرداري از جمله اقدامات انجام شده در 2 روز اخير است.

سرپرست سازمان پارک ها و فضاي سبز شهرداري قزوين با اشاره به حضور فيزيکي ناظران سازمان در مجموعه‎هاي فضاي سبز و نظارت بر فعاليت ها  افزود: همه نيروها با تجهيزات لازم در مجموعه هاي فضاي سبز حضور فعال دارند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط