دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

چگيني، رئيس ايستگاه شماره پنج سازمان آتش‌نشاني قزوين خبر داد؛

تصادف خودروي پژو 405 و پيکان سواري در جاده اسماعيل آباد قزوين

اصغر چگيني، رئيس ايستگاه شماره پنج سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از تصادف خودروي پژو 405 و پيکان سواري در جاده اسماعيل آباد و مصدوميت سه نفر از سرنشينان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ چگيني افزود: در پي تماس مردمي با سامانه 125 در ساعت 12 و 25 دقيقه روز پنج شنبه 21 بهمن ماه سال 1395، از تصادف شديد بين يک دستگاه خودروي پژو 405 و پيکان سواري در جاده اسماعيل آباد قزوين خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهي سازمان آتش نشاني قزوين آتش نشانان ايستگاه شماره پنج پونک را به محل حادثه رهسپار کرد.

وي افزود: در جريان اين حادثه 2 دستگاه خودروي مذکور بشدت و از سمت مقابل با يکديگر برخورد کرده و سه نفر از سرنشينان اين 2 خودرو دچار مصدوميت مي گردند .

وي با اشاره به محبوس و مصدوم شدن يکي از سرنشينان در خودروي پيکان افزود: نيروهاي عملياتي بلافاصله پس از رسيدن به محل با قطع جريان برق خودرو و ايمن سازي صحنه حادثه، با استفاده از تجهيزات ويژه نجات نسبت به باز کردن درب خودرو اقدام کرده و پس از ثابت کردن مصدوم، با احتياط وي را از خودرو خارج و جهت اعزام به مراکز درماني تحويل امدادگران اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

وي در پايان خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از ايمن سازي کامل محل و تحويل صحنه حادثه به عوامل انتظامي به ماموريت خود پايان دادند.

گفتني است؛ علت وقوع اين حادثه توسط کارشناسان پليس راهنمايي و رانندگي در دست بررسي مي‌باشد.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط