دوشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۵

منتظري، مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين خبر داد؛

آماده‌باش نيروهاي شهرداري قزوين براي برف‌روبي معابر شهر

مجتبي منتظري، مديرعامل سازمان پسماند شهرداري قزوين از آماده باش نيروي‌هاي اين سازمان و برف روبي معابر و خيابان‌هاي شهر قزوين خبر داد.


مجتبي منتظري با بيان اينکه بارش برف در قزوين از ديروز آغاز شده است، بيان کرد: امروز شدت بارش از ساعت 5و 30 دقيقه صبح آغاز شد و تا قبل از اين ساعت بارش پراکنده برف در سطح شهر وجود داشت.

وي با اشاره به آماده باش نيروهاي اين سازمان ادامه داد: همکاران از شب قبل و همزمان با بارش برف در صبح امروز کار خود را در سطح شهر قزوين با 15 دستگاه برف روب و چهار دستگاه نمک پاش آغاز کردند و 12 نفر از نيروهاي پارک بان هم کار شن پاشي را انجام مي دهند.  

منتظري با اعلام اينکه اولويت  برف روبي و شن پاشي، با محورهاي سواره است تا تردد روان شود، گفت: بعد از برف روبي و شن پاشي، محورهاي سواره ، کار در فرعي هاي درجه يک و 2 انجام مي شود.

وي با خواستار از همکاري مردم در اين خصوص تصريح کرد: به طور تقريبي در تمام معابر اصلي تردد در جريان است و در سطح سواره هم مشکلي وجود ندارد و اکثر معابر شهر باز هستند.

وي عنوان کرد: همچنين ورودي هاي شهر آماده هستند تا مسافران بدون مشکلي وارد شهر قزوين شده و در مسيرها تردد داشته باشند و در صورت نياز هم از گريدر استفاده مي شود که چهار دستگاه گريدر داريم.

وي ادامه داد: در بخش هاي شمالي شهر از اين دستگاه استفاده مي شود و آماده هستيم که در صورت نياز هم در ديگر مناطق استفاده شود.

مديرعامل سازمان پسماند شهرداري قزوين از شهروندان خواست که اگر خودروي شخصي استفاده مي کنند، لازم است از زنجير چرخ استفاده کنند.

وي افزود: بارش برف همچنان در قزوين ادامه دارد و شن، برف و نمک هم لغزندگي ايجاد مي‌کند.

 

پايان پيام

تصاویر مرتبط