شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

الهياري، مديرعامل سازمان آرامستان‎هاي شهرداري قزوين خبر داد؛

انجام آزمايش‌ها و معاينه‌هاي ادواري کارکنان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري قزوين

اصغر الهياري، مديرعامل سازمان آرامستان‎هاي شهرداري قزوين گفت: آزمايش‌ها و معاينه‌هاي ادواري تمامي کارکنان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري قزوين انجام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آرامستانهاي شهرداري قزوين؛ الهياري افزود: از مهم‌ترين آزمايش‌ها و معاينه‌هاي پزشکي مي‌توان به تست شنوايي‌سنجي، بينايي‌سنجي، تنفس، فشار خون و ديابت اشاره کرد.

وي با اشاره به اينکه پس از انجام آزمايش‌ها و معاينه‌ها از کارکنان، همه اين موارد بررسي و طرح غربالگري اجرا مي‌شود، عنوان کرد: در نهايت درصد افراد مبتلا به هر بيماري مشخص و هريک از کارکناني که در آزمايش و معاينه‌هاي آنان مشکلي وجود داشته باشد به پزشکان مربوطه ارجاع داده مي‌شوند.

مديرعامل سازمان آرامستانهاي شهرداري قزوين افزود: اين آزمايش‌ها و معاينه‌ها به صورت سالانه انجام مي‌شود و در سال جاري 10 پزشک و کارشناس براي اجراي اين طرح در سازمان حضور يافتند.

الهياري هدف از اجراي اين طرح را شناسايي و رفع بيماري و پيشگيري از بيماري‌هاي شايع برشمرد و اظهار کرد: طبق مصوبه اتحاديه آرامستان‌هاي کشور، کارکنان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري‌ها بايد از پرونده پزشکي برخوردار باشند و اين آزمايش‌ها و معاينه‌ها براي اين پرونده‌ها نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط