سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:

ديوارکشي زمين‌هاي غيرمحصور از مشکلات بهداشتي و اجتماعي جلوگيري مي‎کند

کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: عمليات عمراني ديوارکشي زمين‌هاي غيرمحصور با هدف جلوگيري از مشکلات بهداشتي و اجتماعي در اين منطقه در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: عمليات عمراني ديوارکشي زمين‌هاي غيرمحصور در اين منطقه در سال جاري با اعتبار 100 ميليون تومان از 70درصد پيشرفت فيزيکي برخوردار مي‌باشد. 

وي بيان کرد: قرارداد اين پروژه يک ساله تا پايان شهريورماه سال 96 مي‌باشد که به خاطر سرعت بالاي عمليات عمراني اين پروژه، پيش‌بيني مي‌شود اين پروژه زودتر از موعد به پايان برسد.

فدائي‌فر با بيان اينکه اميدواريم با اجراي اين پروژه رضايت شهروندان حاصل شود، افزود: انباشته شدن نخاله‌هاي ساختماني در اين زمين‌ها باعث ايجاد مشکلاتي براي شهروندان شده است و بر اين اساس اجراي اين پروژه در برنامه کاري اين منطقه قرار گرفته است.

اين مقام مسوول با تاکيد بر اينکه زمين‌هاي رها شده باعث ناپاکي و نازيبايي شهر مي‌شود، گفت: در صورت رسيدگي نکردن، اين زمين‌ها محل زباله، نخاله‌هاي ساختماني و تجمع مواد زائد مختلف شده که علاوه بر ايجاد نازيبايي، سبب بروز مشکلات بهداشتي و آلايندگي محيطي مي‌شود و بر اين اساس اجراي اين پروژه براي شهرداري قزوين مهم است.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط