دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۷

شاهرخي، معاون سياسي و امنيتي استاندار قزوين:

قزوين را شهر زنده‌اي ديدم

سيد سعيد شاهرخي، معاون سياسي و امنيتي استاندار قزوين گفت: شهر قزوين را شهر زنده‌اي ديدم، گرچه برخي فقط کاستي‌ها را مي‌بينند ولي با توجه به مشکلات اداري و تنگناهاي موجود مالي، شهرداري قزوين موفق عمل کرده است.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ شاهرخي در ديدار صبح امروز خود با مسعود نصرتي، شهردار و جمعي از مديران ارشد شهرداري قزوين که در سالن جلسات حوزه معاونت سياسي و امنيتي برگزار شد، افزود: با توجه به اينکه در گذشته شهردار بوده‌ام، تعلق خاصي به کارهاي شهرداري‌ها دارم و معتقدم چشم اميد مردم به خدمات شهرداري‌هاست و شايد مهم‌ترين ذهنيت ارائه خدمات در شهرداري‌ها تجلي مي‌يابد.

وي با اشاره به اينکه مردم از تولد تا مرگ با خدمات شهرداري سروکار دارند، خاطرنشان کرد: توقعات مردم بجاست ولي محدوديت‌هاي بسيار زياد موجود در مديريت شهري را نيز بايد در نظر گرفت.

معاون سياسي و امنيتي استاندار قزوين تصريح کرد: معتقدم شهرداري قزوين زحمات زيادي براي شهر کشيده است، گرچه نواقص هم هست ولي شهرداري قزوين در سطح کشور نسبت به شهرداري‌هاي ديگر موفق‌تر عمل کرده است.

شاهرخي، ثبات مديريت و پشتيباني شوراي اسلامي شهر را عامل موفقيت شهرداري قزوين دانست و گفت: مبناي کارها و اقدامات شهرداري بايد بر اساس به کارگيري عقل و انديشه در گروه‌هاي تخصصي باشد تا همين منابع محدود اتلاف نشود.

وي ادامه داد: بايد به دنبال تقويت فرهنگ شهرنشيني باشيد تا مشکلات شهري با کم‌ترين هزينه کاهش يابد.

معاون سياسي و امنيتي استاندار قزوين بيان کرد: بزرگ‌ترين سعادت شما مديران شهري خدمت مستقيم به شهروندان و نشاندن لبخند رضايت بر چهره آنان است و ديدن اين لبخند رضايت مي‌تواند موجب آرامش مديران شود.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط