پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۹

علیجانی، سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛

در سال 98 بیش از 8 هزار خبر در شهرداری تولید و منتشر شده است

حسین علیجانی، سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین، از تولید و انتشار 8 هزار و 279 خبر توسط این اداره در سال 98 خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ علیجانی گفت: این تعداد خبر، در این مدت، توسط رسانه‌های شهرداری قزوین شامل پرتال، رادیو شهر، هفته‌نامه پیام شهر، کانال خبر رسانی و روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین تولید و منتشر شده است.

وی بیان کرد: در این مدت 2 هزار و 341 خبر در پرتال شهرداری قزوین، 3 هزار و 506 خبر در فضای مجازی، 303 خبر در هفته نامه پیام شهر و 2 هزار و 148خبر در رادیو شهر تولید و منتشر شده است.

علیجانی خاطرنشان کرد: حوزه روابط عمومی شهرداری قزوین شامل شهرداری مرکز، 7 معاونت، 3 منطقه، 16 سازمان، 7 حوزه و دهکده طبیعت است.

سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین گفت: در این مدت سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی با 364 خبر، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی با 151 خبر، سازمان آتش نشانی با 137 خبر و سازمان زیباسازی با 136 خبر  در پرتال، بیش ترین همکاری را در این حوزه داشتند.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از رسانه ها از انجام رسالت خبری خود و همراهی با مجموعه مدیریت شهری در راستای بهبود خدمت رسانی به شهروندان، خاطرنشان کرد: در سال 98، 2 هزار و 963 خبر از شهرداری قزوین در صدا و سیمای مرکز قزوین منتشر شد که از این تعداد یک هزار و 597 خبر در رادیو و یک هزار و 366 خبر در سیمای مرکز قزوین بوده است.

وی با بیان این که 3 هزار و 104 خبر شهرداری قزوین در رسانه های مکتوب سراسری و محلی منتشر شده است، ادامه داد: از این تعداد 2 هزار و 218 خبر در خبرگزاری ها، 342 خبر در رسانه هاي سراسري و 544 خبر در رسانه های محلی بوده است.

علیجانی با تاکید بر این که صحت و دقت در انتشار اخبار و ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان، اولویت اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین است، تصریح کرد: یکی از مهم ترین اهداف سال آینده در حوزه اطلاع رسانی شهری قزوین، ایجاد بستری مناسب تر برای انعکاس صدای شهروندان خواهد بود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط